modern-dekorasyonlu-salon
 

Yaşam alanlarını güzel yapan şey duvarı veya çatısı değil iç dekorasyonudur. Yaşadığımız evin veya çalıştığımız ofisin sadece işini görmesini değil aynı zamanda güzel görünmesini ve bize zevk vermesini isteriz. Ancak bu gereksinimi karşılayacak eşyaları seçmek o kadar kolay değildir. BU işler genelde dekorasyon uzmanı olan iç mimarlar tarafından yapılmaktadır.

Yaşam alanınızda bir değişiklik istenildiğinde genelde bir iç mimara gidilip istekler kabaca aktarılır. İç mimar bu aşamadan sonra kendi uzmanlığını da dahil ederek yaşam alanınız için en uygun dekorasyonu oluşturmaya çalışır. İç mimar tasarımını size 3 boyutlu modelleme programları ya da bu programlardan alınmış kaliteli çıktılar ile aktarabilmektedir. Yani tek kaynağınız bir resim ya da monitör üzerindeki bir görüntüdür. Peki acaba bunun yerine sanal ortamda yeni yaşam alanınızı inceleyebilseniz ve hatta içerisinde gezebilseniz daha iyi olmaz mıydı? Bu biraz ilk başta saçma gelse de sanal gerçeklik size bu imkanı sunabilmektedir.

 
 
 

Sanal gerçeklik (Virtual Reality) kullanarak iç mimarın oluşturduğu dekorasyon fikri hayata geçirilebilmekte ve müşteri sanal gerçeklik gözlükleri sayesinde bu ortamla etkileşim kurabilmektedir.

 
 
 

Bütün bu avantajları kendi firmanızda kullanmak ve firmanızı bir adım öne çıkarmak isterseniz ücretsiz gösterim için bu formu doldurmanız yeterlidir. Firmamızdan bir ekip en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.